contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Kontakt + O nas

Lokacje

Działamy na terenie całej Polski. Prowadzimy również szkolenia w języku angielskim zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich.

innovmap

Adres:

InnoVision

ul. Piecewska 20 D/19

80-288 Gdańsk

NIP: 5551938383    

REGON: 222003699

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i prześlemy szczegółowe informacje odnośnie naszej oferty.

biuro@innovision-online.com


+48 516 85 10 19 

O nas

InnoVision to firma założona przez pasjonatów, których marzeniem było stworzenie wyjątkowych szkoleń praktycznie zaznajamiających z metodykami Agile,  wspomagających rozwój kreatywności i innowacyjności uczestników, a także wspomagających budowanie zgranych, dobrze współpracujących zespołów.

Wizja, która nam przyświeca, to stworzenie szkoleń zupełnie innych niż te, które powszechnie stosowane były dotychczas w Polsce. Pragniemy wykorzystać najnowsze osiągnięcia badań naukowych z zakresu psychologii szkoleń. Naszym marzeniem było przede wszystkim, aby prowadzone przez nas szkolenia były w 100% praktyczne, nieprzeładowane teorią, ograniczoną do wymaganego minimum i aby pojedynczy uczestnicy oraz całe zespoły rozwijały się poprzez realizowanie praktycznych zadań i wyzwań, jednocześnie dobrze się bawiąc. 

Udało się. Stworzyliśmy firmę, która szkoli pracowników korporacji, inżynierów, liderów i kadry menadżerskie w oparciu o autorski program, którego fundamentem jest całkowita praktyczność szkoleń. Na naszych szkoleniach nie ma zbędnej teorii. Są tylko praktyczne zadania i dużo dobrej zabawy.

Trenerzy

Wszystkie nasze szkolenia są prowadzone przez dwóch trenerów:

Michał Binczak - Certyfikowany Scrum Master, Trener, Coach, współzałożyciel InnoVision. Absolwent Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Swoje doświadczenie rozwijał m.in. jako HR Business Partner w korporacji INTEL oraz jako freelancer i trener w Polsce i zagranicą. Trener z ok. 900 godzinami przeprowadzonych szkoleń. W ostatnich projektach mocno związany z metodykami Agile oraz metodami grywalizacji. W wolnych chwilach web developer w prowadzonych przez siebie projektach.

Marcin Bukowski - z wykształcenia fizyk, specjalizujący się w inżynierii wiązek promieniowania jonizującego. Poza fizyką zajmował się zawodowo między innymi robotyką, mechaniką, elektroniką. Utalentowany wykładowca i doświadczony edukator. Autor artykułów popularnonaukowych. Współzałożyciel firmy szkoleniowej InnoVision, która łączy więdzę inżynieryjną oraz coaching, aby stworzyć innowacyjne, praktyczne warsztaty dla informatyków i pracowników firm technologicznych. Poza firmą zaangażowany w badania naukowe, między innymi w zakresie fizyki pomiarów satelitarnych.